Ukrainian Belarusian English German Polish Russian Spanish
Среда, 18 Декабрь 2013 14:07

НАКАЗ МОН Про підведення підсумків експерименту з апробації освітньої програми "Довкілля"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.11.2000 №529

У зв'язку із завершенням експерименту з апробації освітньої програми "Довкілля" у загальноосвітніх навчальних закладах України відповідно до висновків робочої групи Міністерства освіти і науки України з узагальнення його підсумків наказую:

  • 1. Вважати експеримент з апробації освітньої програми "Довкілля" у загальноосвітніх навчальних закладах України таким, що успішно завершився.
  • 2. На підставі висновків робочої групи Міністерства освіти і науки України з узагальнення підсумків експерименту з апробації освітньої програми "Довкілля" у загальноосвітніх навчальних закладах дозволити використо¬вувати освітню програму "Довкілля" та викладати предмет довкілля у загальноосвітніх навчальних закладах України відповідно до навчальних планів, затверджених Міністер¬ством освіти України (лист від 02.07.99 р. № 3/1—259)
  • 3. Рекомендувати авторам освітньої програми "Довкілля" вжити заходів щодо удосконалення її навчально-методичного забезпечення, зокрема поліпшення якості та поліграфічного виконання навчальних книг.
  • 4. Департаменту розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти (В. П. Романенко), Науково-методичному центру середньої освіти (О. І. Ляшенко) використати навчальні плани для шкіл з вивченням курсу "Довкілля" затверджені Міністерством освіти України (лист від 02.07.99 р № 3/1—259), при складанні типових навчальних планів для 12-річної школи.
  • 5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник міністра

В.О. Огнев'юк